2019 Offutt Youth Salute to Veterans/JG qualifier
Roster for Offutt Youth Salute to Veterans/JG qualifier

Tournament Roster print
Event sort Squad sort Ave sort Name sort Team sort
3rd place handicap    11-10 Sun 7:43 PM   119 Arres, Aiden 103820
3rd place handicap    11-10 Sun 7:43 PM   164 Eikenberry, Emily 103821
3rd place scratch    11-10 Sun 7:43 PM   192 Capron, Karina 103819
3rd place scratch    11-10 Sun 7:43 PM   210 Olson, Carstin 103818
HDCP_FINAL    11-10 Sun 2:00 AM   119 Arres, Aiden 103816
HDCP_FINAL    11-10 Sun 2:00 AM   164 Eikenberry, Emily 103817
HDCP_FINAL    11-10 Sun 2:00 AM   120 Gutierrez , Josiah 103811
HDCP_FINAL    11-10 Sun 2:00 AM   167 Holdsworth, Alexandria 103813
HDCP_FINAL    11-10 Sun 2:00 AM   162 Kubes, Casey 103810
HDCP_FINAL    11-10 Sun 2:00 AM   130 Mulligan, Jayden 103812
HDCP_FINAL    11-10 Sun 2:00 AM   149 Secrest, Bailey 103814
HDCP_FINAL    11-10 Sun 2:00 AM   124 Stuchlik, Eryk 103815
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   172 Arnold, Natalie 93242
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   119 Arres, Aiden 100875
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   166 Bates, Haylee 101682
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   165 Baxter, Madison 93253
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   163 BRADLEY, JIMMIE 96975
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   157 Coker, Karla 96179
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   188 Conner, Dane 99677
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   100 Davis, Michael 100047
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   129 DeLaet, William 94316
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   170 DeWerth, Theresa 91777
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   164 Dieterich, Matthew 98894
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   164 Eikenberry, Emily 101087
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   181 Gausman, Renee 100656
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   143 Gust, Nathaniel 96596
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   120 Gutierrez , Josiah 96945
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   144 Hatfield, Nathan 100659
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   100 Hill, Emma 100929
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   167 Hoffman, Kylee 102921
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   167 Holdsworth, Alexandria 101653
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   180 James, Carter 101696
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   162 Kubes, Casey 91812
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   159 MCDaniel, Lucas 96289
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   181 McDaniel, Zachary 96290
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   154 Merksick, Hunter 103334
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   169 Merten, Emily 91883
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   130 Mulligan, Jayden 98995
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   162 Oden, Aleesha 101496
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   100 Oliver, Danica 94222
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   100 Oliver, James 94224
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   139 Oliver, KayLynn 94223
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   178 Olsen, Bennett 103336
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   180 Peterson, Amanda 95467
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   174 Pleas, Kasey 100899
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   118 Rubink, Aidan 102682
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   166 Schares, Carly 101700
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   149 Secrest, Bailey 95435
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   174 Sickles, Hailey 103335
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   124 Stuchlik, Eryk 101088
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   146 Sutter, Anden 101712
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   154 Thraen, Ryan 99542
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   115 Tuck, Ryan 97505
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   161 Vasquez, Guadalupe 101806
Qualifying Handicapped    11-10 Sun 9:00 AM   171 White, Evan 93330
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   181 Birkentall, Jeff 101494
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   200 Bradley, Shalee 102811
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   192 Capron, Karina 102812
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   197 Coker, Jared 96174
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   188 Conner, Dane 104696
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   197 Converse, Alex 95825
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   194 DeWerth, Brendan 91778
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   205 Gollhofer, Adam 99604
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   184 Hansen, Garrett 100788
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   192 Henderson, Madison 102813
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   192 Hill, Garrett 102975
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   200 Johnson, Korrissa 102815
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   171 Kunzweiler, Logan 102684
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   210 Lincoln, Tim 91833
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   191 Loneman, Mason 99768
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   210 Olson, Carstin 100654
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   200 Phillips, Cooper 98871
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   217 Schuster, Jacob 98783
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   194 Schuster, Max 98795
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   187 Scott, Chandler 100655
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   200 Skalak, Isaac 99494
Qualifying Scratch    11-10 Sun 9:00 AM   213 Vaughn, Landon 100868
Scratch finals    11-10 Sun 2:00 AM   181 Birkentall, Jeff 103804
Scratch finals    11-10 Sun 2:00 AM   200 Bradley, Shalee 103802
Scratch finals    11-10 Sun 2:00 AM   192 Capron, Karina 103809
Scratch finals    11-10 Sun 2:00 AM   197 Coker, Jared 103806
Scratch finals    11-10 Sun 2:00 AM   192 Henderson, Madison 103803
Scratch finals    11-10 Sun 2:00 AM   210 Olson, Carstin 103808
Scratch finals    11-10 Sun 2:00 AM   200 Skalak, Isaac 103805
Scratch finals    11-10 Sun 2:00 AM   213 Vaughn, Landon 103807
U12 JG    11-10 Sun 9:00 AM   119 Arres, Aiden 103337
U12 JG    11-10 Sun 9:00 AM   143 Gust, Nathaniel 103338
U12 JG    11-10 Sun 9:00 AM   144 Hatfield, Nathan 103339
U12 JG    11-10 Sun 9:00 AM   100 Hill, Emma 103340
U12 JG    11-10 Sun 9:00 AM   100 Oliver, Danica 103341
U12 JG    11-10 Sun 9:00 AM   149 Secrest, Bailey 103342
U15 JG    11-10 Sun 9:00 AM   181 Birkentall, Jeff 103344
U15 JG    11-10 Sun 9:00 AM   163 BRADLEY, JIMMIE 103345
U15 JG    11-10 Sun 9:00 AM   154 Merksick, Hunter 103346
U15 JG    11-10 Sun 9:00 AM   130 Mulligan, Jayden 103347
U15 JG    11-10 Sun 9:00 AM   178 Olsen, Bennett 103348
U15 JG    11-10 Sun 9:00 AM   118 Rubink, Aidan 103349
U15 JG    11-10 Sun 9:00 AM   161 Vasquez, Guadalupe 103350
U17 JG    11-10 Sun 9:00 AM   188 Conner, Dane 103351
U17 JG    11-10 Sun 9:00 AM   197 Converse, Alex 103352
U17 JG    11-10 Sun 9:00 AM   181 Gausman, Renee 103353
U17 JG    11-10 Sun 9:00 AM   205 Gollhofer, Adam 103354
U17 JG    11-10 Sun 9:00 AM   180 James, Carter 103355
U17 JG    11-10 Sun 9:00 AM   171 Kunzweiler, Logan 103356
U17 JG    11-10 Sun 9:00 AM   166 Schares, Carly 103357
U17 JG    11-10 Sun 9:00 AM   194 Schuster, Max 103358
U17 JG    11-10 Sun 9:00 AM   187 Scott, Chandler 103359
U17 JG    11-10 Sun 9:00 AM   174 Sickles, Hailey 103360
U17 JG    11-10 Sun 9:00 AM   213 Vaughn, Landon 103361
U20 JG    11-10 Sun 9:00 AM   172 Arnold, Natalie 103362
U20 JG    11-10 Sun 9:00 AM   200 Bradley, Shalee 103363
U20 JG    11-10 Sun 9:00 AM   164 Eikenberry, Emily 103373
U20 JG    11-10 Sun 9:00 AM   192 Hill, Garrett 103364
U20 JG    11-10 Sun 9:00 AM   162 Kubes, Casey 103365
U20 JG    11-10 Sun 9:00 AM   210 Lincoln, Tim 103366
U20 JG    11-10 Sun 9:00 AM   191 Loneman, Mason 103367
U20 JG    11-10 Sun 9:00 AM   139 Oliver, KayLynn 103368
U20 JG    11-10 Sun 9:00 AM   180 Peterson, Amanda 103369